Дочка відомого чиновника України Володимира Льовочкіна Юлія прийшла у велику політику зовсім не по своїй волі, але надовго залишилася у ній.  Батько Юлії помер ще в 2005 році і за чутками анонімних джерел, забрав з собою в могилу багато таємниць, пов'язаних з арештом відомих політичних постатей України. У політику, також подався брат Юлії Сергій – досить скандальна персона в Україні. Чиновник входить до рейтингу найбагатших людей країни,  передає Корупція.Інфо.

Юлія Володимирівна не відстала від брата, жінка кілька років була у Партії Регіонів і входила до рейтингу найвпливовіших жінок України. Родом жінка зі столиці, закінчила університет Шевченка за спеціальністю юрист, а після навчалася в Канаді. Юлія отримала ще одну спеціальність в сфері економіки, а трудову діяльність розпочала у віці 23 років. Після навчання Юлія часто змінює місце роботи, пробує себе реалізувати на посаді голови відділу інвестицій в «Місто Банк». Через деякий час просувається по кар'єрних сходах і починає керувати відділом інвестиційного бізнесу. Несподівано приймає пропозицію очолити наглядову раду на комбінаті хлібопродуктів в Миколаєві. У 2007 році вирішує балотуватися до Верховної Ради. 

На той час Льовочкіну вважають однією з найбільш забезпечених жінок України. На 2011 рік було відомо, що Юлія є власником цінних паперів на суму майже в тридцять мільйонів гривень. Крім того, на її рахунках в банках лежало понад 19 мільйонів гривень, а у власності дочки Льовочкіна знаходилися десять автомобілів класу люкс, дві розкішні квартири і два приватних будинки, а також сім великих земельних ділянок.

Льовочкіна була заміжня, але після розірвання шлюбу змінила прізвище Новикова на своє дівоче, в шлюбі у Льовочкіної народилися дочка і син. Влітку 2014 року Юлія стала мамою втретє, народивши ще одну доньку поза шлюбом. Батьком дитини став Андрій Вінграновський.

Вся сім'я Льовочкіних це справжній політичний «клан» України, не дивлячись на те, що батька немає в живих. Брат Сергій довгий час працював з Кучмою і був його першим помічником, після зміни влади «примкнув» до Януковича і очолив службу прем'єр-міністра.

Популярне: “Де ви були в 2014-му?” : Турчинов зробив різку заяву

В одному з інтерв'ю Юлія Льовочкіна зізналася, що у неї не було політичних амбіцій, але на кар'єрі депутата наполіг брат, аргументуючи це прекрасною освітою жінки та бездоганним знанням англійської мови. Робота у Верховній Раді затягла Юлію, і потім вона зізнавалася, що завдяки брату знайшла своє місце в житті. Її призначили головою комітету, що займається питаннями судочинства, а також деякий час Юлія входила в комітет з питань приватизації.

Юлія Льовочкіна була однією з 36 депутатів, що голосували проти Закону про визнання українського суверенітету над окупованими територіями Донецької та Луганської областей. Також Юлія Льовочкіна заміжня в друге і виховує трьох  дітей.