За непритягнення до кримінальної відповідальності Дзиндзя пообіцяв писати доноси на журналістів і активістів.

Андрій Дзиндзя, який під час недавнього конфлікту з Володимиром Парасюком назвався журналістом "Дорожнього контролю" насправді не має до видання жодного стосунку. 

Наразі Дзиндзя працює помічником депутата "Народного фронту" Тетяни Чорновол і є чинним співробітником МВС, передає Корупція. Інфо

Таку інформацію опублікувало інтернет-видання "Дорожній контроль".

"Андрій Дзиндзя був виключений з "Дорожнього контролю" на початку 2014-го року, коли почав обслуговувати інтереси МВС Арсена Авакова. Нам стало відомо, що перебуваючи у СІЗО в період Майдану взимку 2013-2014-го, Дзиндзя був завербований співробітниками МВС. 

В обмін на непритягнення до кримінальної відповідальності Дзиндзя пообіцяв написати доноси на журналістів і активістів "Дорожнього контролю". У січні 2014-го Дзиндзя вийшов із СІЗО. Після приходу до влади Арсена Авакова, він приєднався до його команди", – заявляють у виданні.

Журналісти "Дорожнього контролю" вказують на те, що Дзиндзя працює з людьми, що розповсюджують брехню про журналістів, які критикують владу. 

Також його неодноразово було помічено на акціях протесту в Києві, де він стежив за учасниками – вів оперативну зйомку та фіксував обличчя протестувальників.

Окремо підкреслюється, що Генпрокуратура, по суті, проігнорувала офіційне звернення "Дорожнього контролю" про те, що МВС завербувало Дзиндзю в обмін за непритягнення до кримінальної відповідальності.