Компетентні органи мають розібратися у правдивості інформації, яку озвучив колишній глава Офісу президента України Андрій Богдан засновнику видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону, заявив глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко.

“Там [в інтерв’ю Богдана Гордону] багато було різних фантазій, припущень і допускань. Чи були там факти, треба дійсно, щоб компетентні органи розбиралися, якщо вони будуть, але звучало дуже високохудожньо. Ми ж розуміємо, що на шостому чи сьомому році подій, які в Україні відбуваються у відносинах із Російською Федерацією, щоб щось із людиною зробити, достатньо сказати: співпрацює з Російською Федерацією”, – заявив Корнієнко.

9 вересня було оприлюднено інтерв’ю Богдана Гордону. В інтерв’ю Богдан, зокрема, говорив, що іноземні спецслужби вірять в існування домовленості про спільні поступки між Україною та Росією. За його словами, цей план нібито склали за підсумками переговорів нинішнього глави ОП Андрія Єрмака з російською стороною.

“Я не бачив цього документа, але серед дипломатів і спецслужб багато разів зустрічав згадку про нього. У ньому є чи то 12, чи то 13 пунктів. Але в це вірять усі іноземні спецслужби… Це якийсь алгоритм дій. “Ми вам – кораблі, ви нам – воду у Крим, ми вам – полонених, ви нам – пряме авіасполучення. Ми вам – $3 млрд за рішенням суду, а ви нам – щось”, – сказав він.

Відзначимо, що Андрій Богдан заявив, що конфліктів із Володимиром Зеленським у нього не було, але були конфлікти з оточенням глави держави.

Богдан підкреслив, що досі не знає причин свого звільнення з офісу.

“Так у мене не було з ним [президентом Зеленським] конфлікту. Чому звільнили? Я досі не знаю, Дімо. Чесно тобі кажу: не знаю. Дивись, для мене це – скинути кайдани. Для чого це йому було, я не розумію. Дивись: він уникав проблеми. Він не вирішував проблем. У нього взагалі дуже погана якість президента: він не вирішує проблем – він їх відкладає”, – сказав Богдан.

На уточнювальне запитання, що стало проблемою, він відповів – взаємини з оточенням президента, з яким Богдан, за його словами, заважав провести сумнівні кадрові рішення.

“Не я був його проблемою. Його оточення не могло отримати бажаного. Тому всіляко намагалося сплести якусь інтригу. І він замість того, щоб розібратися і зрозуміти, хто має рацію, а хто ні, – він зробив так, що його оточення залишилося все задоволеним. Чому все оточення об’єдналося в боротьбі проти мене? Вони весь час хотіли когось призначити, щось зробити. А я заважав. Я не те що заважав – я ще й за вухо витягував і розповідав, де хто кому…” – підкреслив Богдан.

Нагадаємо, що Глава держави сказав, що призначення Богдана було помилкою. “Мені здається, що влада для нього не корисна, для його особистості… Вона його сильно змінює”, – заявив Зеленський.