Нардепи від “Слуги народу” на засіданні фракції зійшлись на думці, що Степанов має відповісти за свої слова. Він обіцяв, що процес вакцинації українців розпочнеться уже 15 лютого.

Народний депутат фракції “Слуга народу” Ірина Верещук розповіла виданню “Стране” про те, що в разі зриву вакцинації від COVID-19 главу МОЗ Максима Степанова можуть відправити у відставку.

“Ми на фракції вирішили, що ми даємо час пану міністру до кінця лютого. Ми розуміємо, що можуть бути логістичні складності, затримки рейсів і так далі. Але він обіцяв, що встигне до 15 лютого. 15 лютого пройшло, а у нас проблеми з ввезенням вакцини. Як нас переконує Степанов – це незалежні від нього обставини “, – сказала Верещук.

Нардепка заявляє, що за рішенням фракції очільник МОЗ має понести персональну відповідальність у випадку, якщо вакцинація не буде розпочата уже до кінця поточного місяця.

Відзначимо, 17 лютого народний депутат від “Слуги народу” Данило Гетманцев заявив, що Міністерство охорони здоров’я не вклався в терміни, які були обумовлені щодо вакцинації. Парламентарій пригрозив, що якщо вакцинація в Україні не почнеться до кінця тижня, то Степанова відправлять у відставку.

“Якщо вона не почнеться — знімемо міністра, що нам ще залишається робити? Змінимо на ту людину, яка своєчасно виконуватиме всі ті обов’язки, які він себе поклав”, — додав Гетманцев.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.