Аваков прогуляв перше засідання Кабміну в новому році.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков був відсутній на першому в 2017 році засіданні Кабінету міністрів України, повідомляє Корупція. інфо

Замість керівника правоохоронного відомства на даний захід прибув заступник Авакова Сергій Яровий.

При цьому, в порядку денному засідання уряду, анонсованої на офіційному порталі Кабінету міністрів України, саме на Арсена Авакова були покладені функції доповідача відразу з чотирьох питань.

Варто зазначити, що і в минулому році міністр Аваков перманентно ігнорував як засідання уряду, так і зустрічей з депутатами Верховної Ради.

Як повідомляли раніше Українські Новини Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков поставив антирекорд по системному ігнорування передбачених законом відвідувань Верховної Ради України.

У нинішньому році він з'явився лише на 3 з 16 засідань Парламенту, призначених для запитань депутатів до членів уряду.

Міністр прогулює і засідання Кабміну. Згідно з відповіддю КМУ на запит, Міністр внутрішніх справ Аваков прогуляв кожне четверте засідання (з'явився на 28 з 38 засідань), проведене після призначення прем'єр-міністром Володимира Гройсмана.

Крім того, як повідомляли раніше, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів різдвяні канікули в Мілані. Про це свідчить інформація в його мікроблозі Twitter.