Журналісти знайшли фотографії, що підтверджують зв’язок Руслана Боширова (справжнє ім’я Анатолій Чепіга), якого підозрюють в отруєнні Скрипалів, з російською військовою розвідкою.

Знайдені світлини Чепіги були зроблені за пів року до отруєння Скрипалів. На фотографіях він на весіллі дочки Андрія Авер’янова. Згідно з розслідуванням The New York Times, Авер’янов був генерал-майором та командиром секретного підрозділу Головного розвідувального управління Генерального штабу РФ для здійснення диверсійних операцій в Європі. У підрозділі, імовірно, готують бійців для спецоперацій у Європі.

Весілля відбувалося в готелі на березі озера Сенеж, яке розташовується за 15 хвилинах їзди від бази «Сенеж» російських «Сил спеціальних операцій».

Анатолій Чепіга відвідав захід разом зі своєю дружиною та двома дітьми. Одна дитина навіть брала участь у весільній церемонії.

Згідно з інформацією журналістів, Чепіга намагався приховати своє справжнє ім’я.

«На схемі розсадження гостей він позначений, як Олексій Чепіга, хоча всі інші члени його родини присутні під справжніми іменами. На схемі також є вигадане ім’я іншого “солсберійзького отруйника” Олександра Петрова, проте його на знімках не знайшли», — йдеться у розслідуванні.

Журналісти вважають, що фотографії з весілля доньки Авер’янова є ще одним доказом того, що Чепіга не є бізнесменом, який продає продукти для спортивного харчування, як каже сам Чепіга.