Єлизавета наразі проживає у Франції.

Колишня дружина Андрія Ющенка Єлизавета, яка розвелася з ним 2013 року, наразі докорінно змінила своє життя, йдеться у "Світському житті".

Наразі у жінки, яка проживає у Франції, окрім спільної з Ющенком доньки Варвари є дитина від другого шлюбу.

Також Єлизавета встигла стати дизайнером ювелірних прикрас та розвиває ще деякі проекти, про які пообіцяла розповісти пізніше.

Цікаво, що з колишнім чоловіком Андрієм Ющенком у дівчини збереглись гарні стосунки. І дочка, яка наразі навчається у Франції, часто проводить час із батьком.

"У нас з Андрієм дуже гарні стосунки. Насамперед ми батьки для нашої дочки і тому ми створюємо для неї комфортні умови. Ми ходимо разом на вечері, ми проводимо разом час. Коли ми за кордоном Андрій прилітає до нас, проводить час з Варварою. Коли ми тут вона теж регулярно до них їздить, бачиться зі всіма" – зазначила Єлизавета.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

У екс-подружжя настільки доброзичливі стосунки, що за словами жінки вони з Андрієм навіть вітали одне одного з новим весіллям.

Всі памятають перше весілля Єлизавети, тому що вона виходила заміж за сина діючого президента. У дівчина була досить скромна і сукня і сама церемонія.  Проте коли зявилася можливість відірватися і влаштувати грандіозне весілля з другим чоловіком, такого теж не сталося.

"На жаль в цей момент ми жили в Америці, де до таких заходів ставляться дуже спокійно, тому у мене було дуже спокійне весілля", – зауважила Єлизавета, зазначивши, що другий чоловік звичайний бізнесмен.