Поки відома російська актриса і зірка серіалу “Моя прекрасна няня” Анастасія Заворотнюк продовжує відновлюватися у клініці після операції, її чоловік, фігурист Петро Чернишов, працює в новому льодовому шоу Тетяни Навки. На сторінці цього проекту у соцмережі Instagram з’явилося досить зворушливе фото зіркових партнерів.

З середи, 25 грудня, в московському палаці спорту “Мегаспорт” почнуться покази нового святкового льодового шоу під назвою “Спляча красуня”. Партнером Навки виступає чоловік Заворотнюк. Відзначається, що фігуристка вже ділилася подробицями підготовки до нової вистави.

Днями команда проєкту розмістила кумедний кадр з репетиції на льоду, який оформлений в стилі вкладиша від популярних жувальних гумок “Love is…”. На цій картинці чоловік Заворотнюк ніжно підтримує свою партнерку з фігурного катання, Навку.

“Любов це… Не сумніватися в підтримці”, – підписаний кадр.

Також Тетяна Навка і Петро Чернишов є не тільки колегами по роботі, але й досить хорошими друзями. Більше того, вони давно дружать сім’ями, а преса повідомляла про те, що Навка взяла участь у зборі коштів на лікування Анастасії Заворотнюк.