Російські пропагандисти розрахували час удару ракетами "Циркон" по основних цілях в США. Так, зокрема, Дмитро Кисельов в ефірі своєї передачі "Вести недели" назвав можливі цілі, на які можуть обрушитися російські ракети.

На його думку, на Східному узбережжі, такими цілями може бути Пентагон, заміська резиденція президента США Кемп-Девід і підземний бункер Форт-Рітчі в Пенсільванії. 

На Західному узбережжі пропагандист пропонує розбомбити військово-морську радіостанцію Джим-Крік і авіабазу Макклеллан, де нібито розташовується управління стратегічними наступальними силами.

Правда, пропагандисти тут же зазначили, що авіабаза Маккеллан була закрита ще в 2001 році, а штаб-квартира Стратегічного командування США розташована в глибині країни – в штаті Небраска.

При цьому Кисельов підрахував, що ракети "Циркон" нібито можуть досягти цілей менш, ніж за п'ять хвилин.

 За його словами, російські підводні човни можна поставити за 400 км від американського берега, а "центри прийняття рішень" знаходяться в межах ще 400 км – разом 800. "Циркон" нібито летить зі швидкістю 11 тис. Км / год. 

"Завдання для школяра третього класу", – похвалився він.

У той же час прес-секретар Дмитро Пєсков заявив, що Путін говорив про можливий ракетний удар, проте не назвав жодного географічного пункту.

На разі не відомо, як відреагували в США. Проте мережа вже вибухнула істерикою, називаючи Кисельова фантазером, який нічого не усвідомлює у військовій справі. Так, користувачі соціальних мереж,  зазначають, що Протиповітряна оборона США, та сили швидкого реагування, не дадуть втілити будь – які російські військові плани.

Варто зазначити, що Україна також працює над власними ракетними комплексами.

Зокрема, модернізується ракетний комплекс "Вільха", а також системи залпового вогню "Верба" ​​і "Берест".

За словами Олега Туринського українські конструктори вже почали цей процес

Ракетний комплекс "Вільха" це альтернатива 300-мм радянської РСЗВ "Смерч". У ній перероблене електронне обладнання пускової установки, а її ракети можуть бути скориговані в польоті. Зараз вже ведуться роботи з модернізації цієї установки. Нова модель буде називатися "Вільха-М" і мати нову пускову установку.

Разом з "Вільха" змін зазнають і системи залпового вогню "Верба" ​​і "Берест", які створили як аналог російському "Граду".