З суботи на неділю, у ночі, наш сайт раптом  перестав працювати. Декілька оновлень сторінки – проте  «глухо», його зламали. Спочатку засмучення, його ж не зможуть читати. Нові статті, які ми хотіли закинути ще зранку, у неділю вже застаріють до того часу поки ми їх викладемо. Команда журналістів відійшла від передової зі своїм словом, вийшла команда техніків, які вже аж після обіду відновили сайт.

І раптом після всієї цієї ситуації, прийшло освідомлення – ми комусь «досолили». А, отже, це добре. Це добре, що ми пишемо правду і це викликає резонанс настільки сильний, що нас атакують хакери. Тобто десь між нашими стаття є те, що змушує людей побачити щось по-новому. Тобто особи, яких ми викривали, у наших статтях побачили небезпеку, побачили, що люди тепер бачать правду. А, отже, громадяни мають силу, захист від брехні.

І тепер ми, після того як побачили реакцію на нашу роботу, починаємо ще активнішу боротьбу, ще більше тем, які "викликають мурашки". Для цього ми закликаємо і вас, наші читачі, взяти у цьому участь. Пишіть нам про випадки, кажіть, хто посягав на ваші права, кажіть, хто спекулював на "чесному слові". Ми знайдемо та вичислимо їх разом. Тому що Україна зараз має бути разом, українці мають боротись спільно, щоб викорінити бур'ян з наших вулиць, з кабінетів чиновників…

 

Команда "Поборемо корупцію разом"

 

CbWTyRQzpQs