Українська актриса Вікторія Булітко розповіла, як склалися стосунки з Дмитром Дікусаром поза і після «Танців».

В крайньому сезоні шоу Танці з зірками на 1 + 1 пара Вікторія Булітко і Дмитра Дікусара посіла третє місце. У кожному ефірі вони захоплювали публіки складними постановками і доводили суддям, що гідні пройти далі.

А от чи зможуть вони спілкуватися після Танців, поки невідомо. Актриса не впевнена, що зможе перетинатися з Дмитром Дікусаром, однак не приховує: буде рада зустрічам.

“Я не знаю. У нас сфери різні. Ми не так далеко живемо один від одного, тому якщо прям скучимо, можемо вийти разом і випити кави. До того ж він завжди може приїхати в офіс «Дизель шоу». Ми там весь час проводили репетиції. Ось там можна на шару попити зі мною кавусі. А так хіба мало, доля може як завгодно розпорядиться. Може бути, ми ще де-небудь зустрінемося, на якихось конкурсах », – зізналася Вікторія Булітко.

Нагадаємо, на ICTV в самому розпалі 20-серійний ситком «Вижити за всяку ціну» від творців «Дизель шоу» з Вікторією Булітко і Олександром Бережкою в головних ролях.
У новому серіалі «дизелі» грають молоду сімейну пару, яка ділить квартиру навпіл з батьками. Комедійну історію про взаємини двох поколінь подивилися майже 17 мільйонів українців!