Помешкання директора львівського театру ім. Лесі Українки Олексія Коломійцева обстріляли. Про це заявила 6 липня на своїй сторінці у Facebook дружина режисера Олена Пустовойтенко, передає Корупція.Інфо

Вона опублікувала фотографії простреленого вікна. «Сьогодні вранці виявила в кімнаті, де ночами мій чоловік пише музику і курить біля цього вікна… Сподіваюся всі розуміють що ЦЕ», – написала вона. Також вона повідомила, що в квартирі в цей час було двоє дітей.

Судячи з фото, йдеться про пневматичну зброю, однак ні сам Коломійцев, ні його дружина для коментарів наразі недоступні. В міліції про обстріл квартири дізналися зі слів кореспондента zahid.net. За словами речника ГУ МВС України у Львівській області Світлани Добровольської, заяви з цього приводу у Залізничному райвідділі міліції, на території якого мешкає Коломійцев, нема.

У своєму емоційному, хоч і нецензурному коментарі під фото Олексій Коломійцев пов’язав цей інцидент із спробами вижити його зі Львова, назвавши це «гебістськими методами».

«С***, що ж ви робите, п***ри? В мене там дитинка 9 місяців. Тварі! І методи у Вас гебістськи! Це геть зі Львова, Коломійцев? Х**а Вам, ви, б**ть не знаєте ще з ким ви зв'язалися!!!!!!!! Матерюсь? Так, б***ть, матерюсь! А ви в такій ситуації говорили б щось інше – про квіточки та толерантність? Знайте, ч**рі, я за своїх дітей переп*****чу всіх, ясно. І нєх** тут п*****ти тепер про мою брутальність», – написав Коломійцев.

Нагадаємо, Олексій Коломійцев опинився в епіцентрі конфлікту 20 червня, коли актори театру імені Лесі Українки висловили йому недовіру як директору. Наразі Львівська міська рада сформувала спецальну комісію та оголосила конкурс на посаду художнього керівника театру, який має відбутися 2 серпня.