Відомий інвестор і громадський діяч з Казахстану Маргулан Сейсембай 21 вересня офіційно повідомив про те, що зустрівся з укранським лідером Володимиром Зеленським. Окрім того, він заявив, що буде працювати над підвищенням ефективності реформ і законодавства нашої країни.

В Офісі президента звернули увагу на те, що перемовини з інвестором тривали майже годину. Сейсембай встиг представити Володимиру Зеленському свою пропозицію щодо підвищення ефективності процесу впровадження реформ та законодавства.

Про цевідомо з заяви громадського діяча в соціальних мережах, а також сайту ОП.

“Йому все дуже сподобалося. Він сказав що це настільки потрібно і важливо, що це їм потрібно ще “вчора”. Попросив прискорити.Я пообіцяв приступити до роботи негайно. Так що найближчим часом приїхати в Казахстан не вийде. Відчуваю, що можу застрягти тут надовго. Робота велика, цікава і кропітка”, — наголосив Маргулан Сейсембай.

Окрім того, він звернув увагу на те, що невідкладно почне вирішувати багато побутових питань, планувати всю роботу і збирати команду. Також інвестор закликав представників медіа не політизувати свою співпрацю з командою Володимира Зеленського.

“Прошу своїх прихильників і друзів не політизувати мою роботу, а то все ботоферми і анонімні телеграм канали збудилися прямо. Я тут буду допомагати Україні. Не йдеться ні про який експорт кольорових революцій, ні про певний досвід опозиційної діяльності. Я тут займаюся своєю улюбленою справою — ефективністю процесів”, — заявив інвестор.

Він також звернув увагу на те, що для нього це професійний виклик.

“У бізнесі я це впроваджував багато разів, тепер хочу спробувати впровадити це в роботу держапарата”, — додав Маргулан Сейсембай.

Пост на русском внизу 👇🏻
Встреча с президентом Украины – Владимиром Зеленским.

Бүгін Украинаның президенті Владимир…

Опубликовано Маргуланом Сейсембаем Понедельник, 21 сентября 2020 г.