9b9b70872f5a0b0e88ed284e2c63ce631430377057

Учасники спільноти «ополчення» м. Горлівки зазначили, що більшість учасників бандформувань, які взяли до рук зброю минулого року наразі вже не живі, а з місцевих «ополченців» залишилось максимум 20%.

Інтернет спільнота Nova Gorlivka повідомила, що фактично усіх організаторів і учасників державного перевороту вже немає в живих, новину повідомляє Корупція.інфо з посиланням на «Преса України».          

«Велика частина «мусорів-зрадників» загинула або розбіглася … частина за підробленими документами переховується на території ерефіі … від Криму відмовилися, оскільки він для них не безпечний», – розповів «ополченець».

Він зазначив, що більшість учасників бандо формувань просто не можуть виїхати до Росії, адже в’їзд в цю країну для них закритий.

«Я зробив таку помилку, яка коштувала життя не тільки мені, але і всієї моєї сім'ї … назад дороги вже немає … Заробити або « намутити» ні в кого не вийшло … Навпаки, більшість позбулося багато чого з накопиченого», – зізнався терорист.

Наразі місцеві жителі розповідають, що місто заповнили «волоцюги, кінчене бидло з Росії, які не бачили нормального життя через палену горілку і не знають, як живуть нормальні люди».

Усю провину за пограбування будинків, офісів і дач покладають на вищезгаданих осіб.