434c30ea4135804579e05551053d52901425902973

Партизани Донецька не мали наміру ліквідувати командира терористичної групи «Призрак» Олексія Мозгового, ними керувало тільки бажання налякати бойовика. Про це пише у соцмережі представник донецьких партизан користувач Johan Karlsen, передає Корупція.інфо

«До речі, що там Мозговий? Живий? Да ладно, Льоша, не бзди, то так, шутіха була. Хлопці пожартували над тобою», – пише Johan Karlsen.

Представник партизанського руху Донеччини зазначає, що невидимі месники свідомо створили більше шуму, ніж ефективної роботи.

«Якби хотіли б перетворити вибухівку в протипіхотну міну, то вражаючих елементів намотали б у два шари і щільніше. А так, більше шуму, ніж ефективності», – переконаний користувач.

Як відомо напередодні Олексій Мозговий був підірваний у власній машині разом з двома охоронцями на встановленій заздалегідь партизанами міні.

Охоронці бойовика загинули на місці, а сам він знаходився на задньому сидінні авто, тому отримав легке осколкове поранення і контузію.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше позбавити життя командира терористичної групи «Призрак» хотіла група партизанів «Тіні». Не вдалося їм це зробити через те, що не розірвалася одна міна і терорист залишися живим, отримавши поранення в голову.

Про це повідомляє командир загону партизанів Олександр Гладкий.

«07.03.15 р о 20:35 партизанами "Тіні" (група І) по дорозі на в'їзді в н.п. Алчевськ трьома мон-50 підірвана колона Мозгового, джип «Ніссан патрол» і дві «Тойоти» охорони, склад – росіяни», – зізнається лідер партизанської групи.У той момент терорист Олексій Мозковий сидів на задньому сидінні, тому отримав лише поранення в голову. Проте трьом його охоронцям повезло менше, вони загинули, ще п'ятеро охоронців-росіян отримали легкі поранення.

За словами партизанів, причиною їхньої невдачі стало те, що не підірвалася ще одна міна.

«Не спрацювала одна монка. Упс», – каже Олександр Гладкий.

 

 
фото фото2 фото3