Вже наступного туру "гірники" можуть отримати "золоті" медалі.

Донецький "Шахтар" в рамках 28 туру чемпіонату України здолав "Олександрію" з рахунком 2:1.

"Гірники" відкрили рахунок вже на четвертій хвилині протистояння. Давід Хочолава, який разом з Андрієм Пятовим повернулися на поле після травми, з лінії воротарського головою пробив голкіпера гостей та вивів таким чином свою команду вперед. Зазначимо, що цей гол став 200 для донеччан під керівництвом Паулу Фонсеки в УПЛ.

На 32 хвилині "городяни" несподівано відновили паритет. Євген Банада розстріляв Андрія Пятова з близької відстані після подачі з кутового.

Перемогу господарям приніс точний удар Жуніора Мораєса, який було зроблено на 60 хвилині. Натуралізований українець вдало замкнув навіс у виконанні Алана Патріка, встановивши таким чином остаточний рахунок на табло. Для 32-річного форварда цей м'яч став 75 у рамках чемпіонату України.

На 83 хвилині "Шахтар" відзначився у сітці воріт опонента ще раз, але помічник головного арбітра зафіксував у Манора Соломона положення поза грою.

Перемігши "Олександрію", донецький колектив зробив вагому заявку на чемпіонство. Після осічки в цьому турі від київського "Динамо", відрив склав 11 очок – 73 проти 62. Таким чином, вже наступного туру команда Фонсеки в разі перемоги може достроково забезпечити звання чемпіона України.

"Олександрія", тим часом, з 48 балами залишилася на третій позиції.

15 травня "Шахтар" зіграє у фіналі Кубка України проти першолігового "Інгульця".