6_main

Дітей Арсенія Яценюка можна дуже рідко побачити на публічних заходах. Зазвичай дівчатка з'являються зі своїми батьками кілька разів на рік перед камерами: на свято останнього дзвоника, Великдень. «Вістям» вдалося роздобути кілька фотографій. На них Христина і Софія Яценюк зовсім не схожі на тих пай-дівчаток, якими їх звикли бачити.

Підліток-бунтарка

Старша дочка Арсенія Петровича ретельно приховує свої сторінки в соціальних мережах. Знайти її можна під псевдонімом. Як нам вдалося дізнатися, у дівчини незвичайне захоплення – Христина обожнює пірсинг. Більш того, вона проколює частини тіла собі і друзям. Ми нарахували, що на її обличчі близько десяти дірок: у вухах, в роті і в носі. Саме екстремальне рішення, мабуть, смайл-пірсинг. Це сережка в вуздечці під верхньою губою. «Мама в курсі, але не схвалює всього цього, а від тата Христина приховує, що зробила таке», – розповіли нам знайомі дівчата.

Та й сама дівчина в соцмережах пише, що біля батька ходить без сережок: «Я знімаю. І зараз такий час, що я його майже не бачу. О першій годині ночі приходить, якщо не пізніше. І о сьомій ранку йде. Не до цього йому зараз. Не хочу йому говорити не через те, що лаяти буде. А просто не хочу засмучувати ».

Чи не боїться експериментувати дівчина і з кольором волосся. Зовсім недавно вона перефарбувалася в радикально рудий. У вільний від навчання час 9-класниця ходить з яскравим макіяжем: червоні губи і чорні стрілки. Судячи із записів у соціальних мережах, цього літа Крістіна вже встигла відпочити в Туреччині і збирається до Одеси. А між поїздками сестри відпочивають на дачі під Києвом. Нагадаємо, у прем'єр-міністра є заміський будинок в селі Нові Петрівці.

5cf0020e0171562631edc0ba48_3144044d