За народження двійні або трійні українці отримуватимуть доплату на кожну дитину. Сума доплати на дитину становить 1 тис. 700 грн.

Якщо в сім'ї є одна дитина і народилася двійня або трійня, то така сім'я автоматично стає багатодітною. В цьому випадку доплату за народження малюка батьки отримають не на одного, а на кожну народжену дитину. Про це на засіданні селекторної наради, яку транслювали в ефірі "112 Україна", повідомив міністр соцполітики Андрій Рева.

За його інформацією, якщо завдяки народженню відразу декількох немовлят сім'я стала багатодітною, то на кожну дитину з держбюджету буде виплачуватися матеріальна допомога.

"Якщо була одна дитина і народилося двоє, то доплата буде відбуватися, в результаті того, що сім'я стала багатодітною, не тільки на третю дитину, а якщо двійня народилася, то на другого і третього. Відповідно, якщо народилася трійня, то на другого, третього і четвертого ", — сказав Андрій Рева.

Він стверджує, що матеріальна допомога буде виплачуватися в розмірі 1 тис. 700 грн.

Нагадаємо, в Мінсоцполітики планують забезпечити "бебі боксами" понад 310 тис. немовлят. Такого виду соціальна допомога почала діяти з вересня 2018 року.