Вартість лікування оцінюють у сотню тисяч гривень

Гострий лімфобластний лейкоз поставив під загрозу життя 5-річного Максакова Дані. Страшну хворобу лікарі спочатку сприйняли за звичайну застуду з ускладненнями. Лікування не давало результату, тож було проведено ретельні дослідження, які показали важку хворобу. 

Рік лікування – і у малюка почалася ремісія, проте минулого місяця хвороба повернулась. 

“Дуже складно описати відчай і біль батьків, у яких з’явилася надія на одужання і яким знову доводиться переживати всі жахи знову. Йому призначений курс протирецидивної поліхіміотерапії”, – кажуть волонтери.

За два роки всі кошти сім’ї, вся фінансова допомога родичів, держави і просто небайдужих людей вже витрачені на аналізи і ліки, і брати гроші вже нема звідки.

“За результатами пункції з кісткового мозку лікування не допомогло. А це означає – операція з пересадки кісткового мозку, інакше шансів на одужання мало. Лікарі кажуть, що без пересадки шанс на видужання не більше 30%. Батьки зв’язалися з клінікою в Білорусі. Вартість такої операції попередньо оцінюють в 20 000 $. Однак для того, щоб Дані могли зробити пересадку, йому потрібно увійти в ремісію, тому хіміотерапія триває, малюкові належить пройти ще 8 блоків хіміотерапії. Кожен коштує 12 000 грн, плюс ліки”, – кажуть друзі родини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанку

№ карти 4149 6293 9989 3395

Максаков Дмитро Олегович