У нашої сонячної та усміхненої дівчинки не проста історія! 

Ми очікували поповнення сім'ї та нашої радості не було меж, коли дізналися, що буде не одна дитина, а двое. Та на п'ятому місяці вагітності я почула страшні слова: "Одна дитинка завмерла …" В душі німа пустота … нескінченний потік сліз! Важко було взяти себе в руки і продовжувати носити під серцем двох діток знаючи, що одного дитинчати я ніколи не побачу, він не скаже перше слово, не зробить перший крок. 

Але я змогла знайти в собі сили і кожен день молила Господа, щоб він допоміг з'явиться на світ другій дитинці. Так на сьомому місяці вагітності народилася Іванночка з вагою 1490 грам. Реанімація, крапельниці, операція по видаленню гемангіоми, двостороннє запалення легенів – все це пережила наша маленька в перші місяці життя і вона СПРАВИЛАСЬ!!! Але тільки ми почали радіти життю, як грім серед ясного неба – у Іванночкі ДЦП! І ми знову почали боротьбу за її повноцінне життя! 


Позаду у нас майже 4 роки постійних реабілітацій! Зараз за спиною залишилося все найстрашніше !!! Навіть не віриться що в рік вона не сиділа і не сідала, а зараз вже робить свої перші кроки. Вона так хоче навчитися ходити, бігати, танцювати. 

Нам не можна зупинятися! Ми віримо, що вона впорається! Адже вона повинна жити за двох! 

Зараз необхідний курс реабілітації в ЦР "Інново" м.Львів на 26.09.2016 вартістю 20000грн 
Звертаємось до всіх небайдужих допомогти нашій дівчинці!!! 

КБ ПРИВАТБАНК карта 4149625803844321 отримувач мама Карапузь Ярослава Віталіївна 

телефон 0675230575