Батькам не вистачає коштів, щоб сплатити за лікування

Аміні всього 1 рік і 4 місяці, але вона бореться за повноцінне життя і дитинство з другого дня життя. Адже вже на другий день дівчинка почала жовтіти. Обстеження показало, що все через резус-конфлікт. У дитини діагностували гемолітичну хворобу за резус фактором, важкого перебігу, передає Корупція.Інфо.

"Аміночці в 9 місяців дали інвалідность.Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія зі стійкими руховими порушеннями, затримка психо-моторного розвитку. Вона не перевертається, не сидить, не ходить. Але завдяки пройденій реабілітації, Аміна навчилася вже стояти недовго з підтримкою, пити з чашки, багато базікає, завдяки заняттям з логопедом і масажу обличчя, сидить недовго з підтримкою", – розповідає мама дитини.

Лікарі прогнозують, що Аміна зможе бути повноцінною дитиною, але потрібні реабілітації. "Ми намагаємося дати і оплатити все що можемо, ЛФК, масажі, медикаментозне лікування і т.д. Але сума за рахунком з клініки, де Аміні можуть допомогти наблизитися до нормального повноцінного дитинства для нас просто непідйомна! Ми дуже сподіваємося, що завдяки вам, небайдужим людям і добрим серцям, ми зможемо туди поїхати і пройти такий необхідний курс реабілітації! Ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви зможете нам допомогти в нашій боротьбі за здоров'я дочки", – каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк № карти Приват Банк 5168 7572 9894 7377 Р / р -29244825509100 МФО-305299 ОКПО-14360570
 
Одержувач: Смирна Лідія Степанівна
https://vk.com/amina_18_03_2015