Міністра освіти і науки України Лілію Гриневич не впустили до рідної школи, де вона працювала вчителькою біології. Про це чиновниця повідомила на своїй сторінці в Facebook.

"Мене як міністра освіти і науки вперше чиновниця від освіти міста Львова не пустила в школу поговорити з тренерами Нової української школи ("НУШ") і перевірити впровадження реформи. Чиновниця з управління освіти міста вимагала написати лист і отримати дозвіл міського голови", – розповіла Гриневич.

Міністр також нагадала, що вона вже три роки проводить регулярні зустрічі з педагогічними колективами, які стосуються реформи "НУШ".

"З кожного міста і школи я привожу в МОН зауваження до впровадження реформи – по навчанню вчителів, якості закупленого обладнання, методичної підтримки шкіл. Потім ми з цим працюємо для корекції процесів… Особливо неприємно, що це та школа, в якій я була вчителем біології. Я все одно зустрінуся з педагогами. Вони самі прийдуть на зустріч на іншому майданчику, хоча, враховуючи логістику візиту, це буде незручно", – додала міністр.