Дитина народилася з вадою сечової системи. 13 тисяч євро потрібні на операцію для Софійки. Дівчинці за кілька тижнів має виповнитись 8 років і всі ці роки вона змушена бувати у лікарнях і переносити операції.

Софійка народилась екстрофією сечового міхура. У неї були сечовий міхур і геніталії розщеплені навпіл, вивернуті і знаходяться зовні тіла і видна була задня внутрішня стінка сечового міхура. Відтак з 9 місяців дитину постійно піддавалась операціям, щоб виправити патологію. Але вони не завжди були успішними, тож родині довелося звернутися до закордонних фахівців, які завершили виконання операцій. Проте як виявилось не на завжди.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«У липні 2017 року я з донькою була в Сербії робили цистоскопію і розсічення шийки сечового міхура. Наш лікар сказав, що потрібно робити повторно остеотомії, так як дитина росте, таз розходиться в сторони і розтягує за собою шийку сечового міхура, в результаті дитина туго мочиться, а коли тужиться, то випадає піхва. Зараз розбіжність кісток вже Ro 7 см. Нам вже призначена дата операції на 18 квітня і є рахунок за операцію 13500 €.

В даний момент ця сума для нашої сім'ї величезна і ми не в силах її оплатити. Дуже прошу вас допомогти нам, ви наша єдина надія», – просить мама у небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7422 2696 9222

ЗАЇКА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА