Верховна Рада України прийняла в цілому закон №2309-д «Про вдосконалення законодавства у питаннях діяльності закладів охорони здоров'я», передає Корупція.Інфо

Популярне: У Львові обрали найгарнішу дівчину: нею стала 20-річна африканка!!! Тільки не гепніться від її краси

За дане рішення проголосували 280 народних депутатів. Даний закон передбачає надання автономій клінікам. Як заявила глава комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець, законом передбачено комплексно реформувати систему охорони здоров'я для створення в Україні мережі державних і комунальних закладів охорони здоров'я з достатнім рівнем самостійності, для надання ефективного і своєчасного медичного забезпечення населення.

Зокрема, в законі визначено, що заклади охорони здоров'я зможуть використовувати кошти, отримані від юридичних і фізичних осіб. При цьому наголошується, що зміна основного виду діяльності державного та комунального закладу охорони здоров'я для медичного обслуговування населення у зв'язку із зміною його організаційно-правової форми забороняється. Також, згідно з прийнятим законом, при державних і комунальних закладах охорони здоров'я будуть створені наглядові ради.