дорога

Лише кілька днів назад розпочався ремонт дороги Дрогобич-Довголука на Львівщині, як вже назрів скандал. Стрийське підприємство «Механіка К», яке стало переможцем обласних тендерних торгів на ремонт цієї дороги, погрожує пікетувати Львівську обласну державну адміністрацію і повністю припинити роботу через невиплату авансу.
Депутат Львівської обласної ради та голова постійної комісії з питань ЖКГ, транспорту та зв’язку Михайло Задорожний, заявив, що переможцю тендерних торгів з бюджету мало бути виділено 30% коштів від суми, передбаченої на ремонт доріг. Тому фінансове управління ЛОДА переказало Службі автомобільних доріг 26 мільйонів, які мали бути розподілені між підрядниками, але, як заявив пан Михайло, ніхто з підрядних організацій коштів не отримав.Ми зараз намагаємося розібратися в тому, чому ремонтники не отримали авансу і вирішити цю проблему, щоб не допустити зриву роботи на дорогах, адже чимало вже зроблено, – прокоментував депутат.


Працівники підприємства «Механіки К» від свого задуму не відмовляються і у разі невиплати грошей найближчим часом припинять роботу і страйкуватимуть біля ЛОДА. До цього на ділянках доріг в цьому напрямку було ліквідовано приблизно 250 км вибоїн. Ремонт дороги Дрогобич-Довголука мали закінчити всередині липня.

Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на PressЦентр.ua