ремонт доріг

Дорожники розпочали поточний середній ремонт на автодорозі Н-02 Львів-Тернопіль обхід міста Золочів.

На ділянці шляху км 68 — км 72 запроваджено реверсний рух. Служба автомобільних доріг у Львівській області просить автомобілістів із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Перед цим дорожники провели підготовчі роботи: на старій поверхні дороги щебенево-піщаною сумішшю засипали ями, завглибшки до 20 сантиметрів. Опісля за допомогою фрези розпушили та вимішали старе покриття зі щебенем та піском, спрофілювали та вирівняли поверхню дороги, утрамбувавши катком для забезпечення безпечного проїзду.Таким чином застосування німецьких технологій на етапі підготовчих робіт дозволило використати для проведення ремонту старе дорожнє покриття, додає прес-служба облдержадміністрації.

Після завершення середнього дрібного ремонту заплановано відновити зношені верхні шари асфальтобетонних покриттів (у тому числі з вирівнюванням поздовжнього та поперечного профілів).

Відповідно до умов договору між Службою автомобільних робіт у Львівській області та ТзОВ «Техно-Буд-Центр» ремонт згаданої ділянки дороги з урахування погодних умов і та стабільного фінансування заплановано завершити наприкінці 2015 року.

Згідно з проектом постанови Кабінету міністрів України на фінансування ремонтних робіт дороги Львів-Тернопіль обхід м. Золочів у 2015 році передбачено виділити 12,2 мільйона гривень. Попри те, що уряд постанову наразі не затвердив, роботи виконують відповідно до договору.

 

Джерело: Корупція.Інфо