Нардеп Олег Ляшко підняв скандал у Верховній Раді. Політик заявив, що членам державного бюро розслідувань прийняли зарплати, у розмірі 360 тисяч гривень у місяць, коли лікарі та вчителі отримують по 3 тисячі, передає Корупція.Інфо

Не подолавши бідність, зупинити корупцію неможливо, – акцентував лідер "Радикальної партії".

"Які зарплати ви понаписували членам ДБР? По 360 тисяч гривень зарплати в місяць. Учителям, лікарям, будівельникам і металургам, ви не ставите зарплати по 360 тисяч. Через те, що начебто збільшиться рівень інфляції. Мільйони українців їдуть у Польщу чи Португалію, щоб заробити гроші", – сказав Олег Ляшко.

Також нардеп зауважив, що неможливо подолати корупцію, коли більшість громадян України живе за межею бідності. Так, політик закликав депутатів платити по 360 тисяч гривень у місяць лікарям та вчителям.

"Ми підтримуємо створення органів боротьби із корупцією, але за такі космічні зарплати для борців з корупцією голосувати не будемо. Досить дурити народ. Єдина можливість подолати корупцію – подолати бідність", – резюмував лідер "Радикальної партії".

Нагадаємо, днями Олег Ляшко заявив, що Петро Порошенко придбав 4G шляхом махінацій. Зі слів нардепа, загальна вартість 6-ти проданих лотів склала 5,5 мільярдів гривень, по нинішньому курсу 205 мільйонів доларів. Для порівняння: частоти 3G у 2015 році продали за 10 мільярдів гривень, по тодішньому курсу – 750 мільйонів доларів.

Додав, що у поточному році 3 найбільші лоти із 6 були продані без аукціону, по стартовій ціні, при цьому сама стартова ціна була занижена у 15 разів. Справжня ж вартість частот, зі слів Ляшка, – не менше 20 мільярдів гривень. 

"В результаті корупційної змови в українців украли як мінімум 15 мільярдів гривень! На цьому корупційному шабаші Президент Порошенко був присутній особисто, хоча комісію і так очолює його ставленик та вихідець з «Рошену» Животовський.  Думаю, що відкати від корупційного продажу частот Порошенко планує витратити на свою передвиборчу кампанію. Ми вимагаємо від антикорупційних органів розслідувати цю масштабну аферу, відповідні звернення я направив Луценку і Ситнику», – акцентував нардеп".

 

Популярне: В Україні знову перерахують пенсії: Кому "світить" солідне підвищення