З моменту трагічної загибелі талановитої актриси Марини Поплавської пройшло трохи більше 4 місяців. А нещодавно актори "Дизель шоу" відіграли концерт у рідному місті Марини в честь її дня народження.

Це дуже обурило рідну сестру Марини, Людмилу. Вона опублікувала гнівний пост у Мережі  і звернулась  до керівництва проекту з вимогою припинити будь-які дії пов’язані з ім’ям Марини без згоди її сім’ї.

«До Вас звертається рідна сестра Маріанни (Марини) Поплавської та вся моя сім’я. Ми більше не можемо стояти осторонь і мовчати, дивлячись на те, як продюсери “дизель-шоу” і піар-менеджер з метою цього ж піару здійснюють вчинки нелогічні, незрозумілі і несвоєчасні», – почала своє звернення сестра Марини.

Далі Людмила пише, що сім’я не давала ніяких погоджень на проведення галасливих заходів в ім’я Марини. Тим більше, до дня її народження дев’ятого березня. Крім того, в будь-яких фінансових пожертв сім’я також не потребує.

«У мене виникають питання: «яким чином без узгодження зі мною, без переліку відповідних документів, в кінці кінців без мого підпису були відкриті спеціальні рахунки на неповнолітніх племінниць?», – цікавиться Людмила.

Такі дії з боку «Дизель шоу» стали ігноруванням вимог сім’ї Марини. Раніше Людмила обіцяла продюсерам, що звернеться в поліцію із заявою, якщо неузгоджені заходи, які використовують ім’я загиблої, продовжаться.

Далі Людмила пояснює, чому вони так різко реагують на ситуацію, що склалася.

«Коли 20 жовтня 2018 сталася жахлива ДТП, ніхто з керівників “Дизель-шоу” не повідомив нам про загибель Маріанни. Про трагедію наша сім’я дізналася з інтернету !? Не потрібно шукати виправдань цього вчинку. Їх не повинно бути! Повідомити потрібно було в першу чергу і особисто», – пояснює автор.

Через три тижні після фатального ДТП представники шоу порахували доречним розпочати зйомки фільму «Королева гумору» присвяченого Марині. Родині було запропоновано знятися в кінострічці, але, зі зрозумілих причин, вони відмовилися.

«Знімати фільми не витримавши паузи, в такий складний для родини час неприпустимо», – вважає Людмила.

Фільм в результаті зняли, але він був підданий жорсткій критиці з боку близьких головної героїні. Вони вважають, що цей «продукт» не має нічого спільного з творчими досягненнями Матері гумору і тільки декілька епізодів кінострічки мають право на існування.

Людмила вважає будь-які дії продюсерів шоу, пов’язаних з ім’ям її сестри, звичайним піаром і вимагає припинити будь-які згадки інформації про сім’ю Марини.

«Досить! Викладати будь-яку інформацію про сім’ю Маріанни продюсери не мають ніякого морального права! Честь, гідність, порядність і ділову репутацію ще ніхто не відміняв! Як і захист цих моральних якостей”, – уклала Людмила Поплавська.