Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк повідомив, що голова партії “Голос” Кіра Рудик не бере участі в перемовинах щодо евакуації з “Азовсталі”, повідомив він для “Української правди”.

Зрозуміло, що ні. Ніякої Рудик взагалі не було. Не її рівень, не її компетенції. Взагалі дуже дивно, коли з’являються подібні “інформації” чи “помилки журналістів”. Тому що очевидно – без утаємниченого натяку самого, вибачте, політика таке не трапляється. Проста пропозиція до всіх, в тому числі до Рудик – “будь ласка закінчуйте свої pr-перформанси, бо це дуже шкодить і переговорним процесам, і загрожує життям наших воїнів, – зазначив він.

Пізніше сама Рудик повідомила, що не бере участі у перемовинах.

Після багатьох запитів ЗМІ, повідомляю, що я не беру участі у перемовинах щодо евакуації заручників з “Азовсталі”. Мало того, в статті Нью-Йорк Таймс про це нема ні слова. Зараз дуже чутливий час і критичний момент для складної операції по звільненню наших людей. Прошу всіх максимально обережно поводитись з інформацією, – наголосила вона.

Додамо, що засновник полку “Азов” і лідер партії “Національний корпус” Андрій Білецький заявив, що він перебуває на контакті з українськими оборонцями “Азовсталі”, і попросив не коментувати перебіг їхньої евакуації.

Українське військово-політичне керівництво поки не коментує перебіг евакуації. Перед цим представники Міністерства оборони України заявляли, що захисникам віддали наказ зберегти життя всіх військовослужбовців, які лишилися в підземеллях “Азовсталі”.