Світові лідери, які підштовхують Україну до компромісів з Росією та до “дипломатичного врегулювання” війни, забувають про важливу деталь.

Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його Twitter.

“Кожен архітектор чергового плану “дипломатичного врегулювання”, що пропонує Україні віддати частину країни, забуває про деталь, яка робить неможливою ці примарні конструкції. Ця деталь – воля українського народу”, – наголосив він.

При цьому Подоляк закликав осіб, які бажають “мирних переговорів” з Росією, не витрачати час, оскільки Україна ніколи не стане на коліна перед агресором.

Варто нагадати, що раніше в іранському Міністерстві закордонних справ відреагували на заяву українського колеги Дмитра Кулеби, в яких він заявляв про безжальні наслідки у разі допомоги Росії. Там заявили, що ці заяви “емоційні” і закликали українську сторону до переговорів.

У публікації йдеться, що речник МЗС Нассер Канаані наголосив на активному нейтралітеті Ірану стосовно війни в Україні, а також заявив, що “емоційні заяви і голослівні звинувачення не допоможуть вирішити кризу в країні”.

“Замість того, щоб висувати хибні звинувачення проти Ірану, влада України має відгукнутися на конструктивні пропозиції нашої країни провести двосторонню технічну та експертну зустріч з метою надання документації щодо їх претензій”, – заявив Канаані.

Він також “категорично заперечив” передачу Іраном зброї до Росії для війни в Україні.