В Одесі на очах у перехожих намагалася звести рахунки з життям доведена до відчаю мати двох дітей

Про інцидент на своїй сторінці в Facebook написала активістка Світлана Підпала, яка стала свідком того, що сталося.


Як повідомила жінка, ввечері біля Чкаловського санаторію прогулювалася сімейна пара, на вигляд їм обом було близько 30 років. Разом з ними прогулювалися двоє їхніх синів, 11 і 5 років.

Конфлікт почався після того, як мати спробувала захистися старшого сина від нападок батька. Той почав ображати і принижувати хлопчика. Мати почала протестувати. Але в результаті сварки жінка розбила пляшку і почала різати себе.


«Мати розбила пляшку об залізну огорожу санаторію і кілька разів різонув себе по зап’ястку, не звертаючи уваги, на те, що на ній повисли перелякані і кричущі від жаху діти. Вона теж кричала, що мучиться 12 років, ймовірно, маючи на увазі свій шлюб. Кров на асфальті, плутанина, цей чоловік не підходив спочатку ні до неї, ні до дітей», – написала активістка.

За її словами, швидку довелося викликати як для жінки, так і для дітей, які сильно злякалися.

Також, за словами активістки, вдалося з’ясувати, що мати – швачка, і на наступному тижні їде на заробітки в Італію. Батько, швидше за все, раніше судимий.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП


Діти після від’їзду матері повинні були залишитися з бабусею і дідусем.

«Найголовніше, що хочу сказати, це те, що якби на місці не було мене, ніхто б не звернув уваги на те, що все це сталося на очах у дітей. Татусь дітей досить агресивно реагував на те, що ними займаються окремо, говорив, що мати це зробила по п’янці, а з дітьми все гаразд», – написала активістка.