Сюжет з відомої комедії «Таксі» став реальністю в Дніпрі. Таксистові, підвозять вагітну пасажирку, довелося екстрено перекваліфіковуватися в акушера і прийняти пологи там же, в машині.

Як повідомляє Інформатор, пасажирка викликала таксі, щоб їхати в пологовий будинок, але пологи почалися на півдорозі до місця призначення. Водій таксі, хоч і не мав належних навичок, але, діючи інтуїтивно, допоміг з'явитися на світ дівчинці. Малятко народилася здоровою, з вагою 3,3 кілограма і ніяких травм при народженні не отримала. Мати і дитина перебувають під наглядом лікарів у перинатальному центрі.

Нагадаємо, як повідомляли в Житомирській області акушером мимоволі довелося стати соціальному працівнику, який чекав електрички. Пологи довелося приймати на залізничній станції.

Новонародженого разом з мамою госпіталізували в Малинську центральну районну лікарню. Медики зізналися «ФАКТАМ», що не пам'ятають випадку, коли б жінки народжували на залізничній станції.
За мою 20-річну практику це перший випадок, щоб жінка народила в екстремальних умовах богатиря без серйозних наслідків для себе і дитини, – повідомила неонатолог пологового відділення Малинської центральної районної лікарні Анжела Мікутель.