Медикам не вдалося врятувати колишню першу леді країни від онкологічного захворювання. Про це пише видання Channelnewsasia

Повідомляється, що вона померла вчора, 1 червня, в своїй лікарняній палаті.

Йдеться про Ані Юдойоно (справжнє ім'я Хаджі Крістіану Хераваті), яка була першою леді Індонезії в період з 2004 по 2014 роки. Колишня дружина президента боролася з онкологічним захворюванням в Національному університетському госпіталі Сінгапуру.

«Колишня індонезійська перша леді Ані Юдойоно, дружина колишнього президента Індонезії Сусіло Бамбанг Юдхойоно, померла вчора вранці в лікарні Національного університету в Сінгапурі», – йдеться в повідомленні МЗС Сінгапуру.Варто відзначити, що ще в лютому 2019 року екс-президент Індонезії на прес-конференції зізнався, що у його дружини рак крові і вона знаходиться на лікуванні в сусідній країні.

За два тижні до смерті Ані Юдойоно опублікувала в своєму Instagram фото з вдячністю лікарям, які дозволили їй покинути палату на кілька годин.

Також відомо, що в четвер екс-першу леді Індонезії Ані Юдойоно перевели у відділення інтенсивної терапії після того, як її стан погіршився, але медикам не вдалося врятувати її.