Допит має відбутися 23 листопада о 16:00, проте його можуть перенести

Спікер Верховної Ради VIII скликання Андрій Парубій повідомив, що його викликали на допит у Державне бюро розслідувань для надання свідчень в рамках розслідування злочинів за часів Революції гідності.

“У повістці йдеться про події на Майдані 2013-2014 років. Я збираюся піти на допит. Мене вже викликали на цей понеділок (23 листопада, – ред.), на 16:00, але мій адвокат їм подзвонив, і вони сказали, що перенесуть допит. Якщо викличуть ще раз, то піду”, – сказав Парубій.

До слова, раніше журналістка Соня Кошкіна повідомляла у своєму Telegram, що ДБР викликало на допит окрім Парубія, Петра Порошенка, ексголову РНБО Олександра Турчинова, мера Києва Віталія Кличка, екснардепа Сергія Пашинського, колишнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та ексдепутатку Тетяну Чорновол. Їх викликали нібито у справі “про державний переворот”, яке відкрили за заявою нардепа від “Опозиційної платформи – За життя” Рената Кузьміна.

Парубій зазначив, що не пам’ятає в повістці формулювання “державний переворот”, і додав, що викликаний у якості свідка.

Проте Парубію не вдасться потрапити на допит, оскільки він повідомив, що захворів коронавірусом.

“Отримав позитивний результат тесту на короновірус. Повідомив про це усім, з ким контактував останніми днями. Почуваю себе добре, однак повністю самоізолююся”.

Проте українці вважаєть, що Парубій так вчасно захворів, щоб не з’являтися на допит.

“Парубій і спроба відкосити від допиту в ДБР схожа на спробу солдата відкосити від армії. Призовник відразу шукає, хто може зробити довідку з дурки або виявити плоскостопість.
Дурка Парубію не страшна, довідка вже є, а замість плоскостопості він прикрився короною 🤣”, – пише в Телеграм “Леся зі Страни”.

А пізніше з’ясувалося, що насправді нікого на допит і не викликали, тому дарма Парубій захворів коронавірусом, більше прикритися короною не вийде.

“Ось і прояснилася ситуація, пов’язана з викликом на допит в ДБР героїв і організаторів європейської революції. Парубій не винен. Даремно він захворів коронавірусом і навіть оновив довідку про затримки з розумовим розвитком. Ніхто його насправді на допит не викликав. Як і Пашинського, Турчинова, Кличка, інших гідних людей. Просто треба було закрити справу, ось і прислали повістки. Процедура така. Спочатку допитати, а потім нагородити орденом Майдану другого ступеня. Але і ці повістки анулювали, оскільки в країні бродить коронавірус і бідним данцям доводиться мочити ні в чому не винних норок. Все добре. І гроші на меморіал революції ніхто не крав. Їх поцупив завгосп Януковича. А керівники музею – кристально чисті патріоти. Вони стали жертвою кремлівських фейків”, – пише тг-канал AZ-news.