Дівчинці потрібна операція в Сербії.

26 вересня 2014 року на світ з’явилася Настенька – друга і бажана дитина в сім’ї Дахно. Та радість була затуманена діагнозом крихітки – екстрофія сечового міхура. Це важка вада  розвитку в урології, при якому відсутня передня стінка сечового міхура і відповідна до неї черевна стінка.

До 5 років дівчинка перенесла 5 операцій, але проблема залишилась. «Настюша не може утримувати сечу, тому що сечовий міхур не виконує своїх функцій і не росте. У дівчинки двосторонній гідронефроз і рефлюкс (відтік сечі назад до нирки) 3-4 ступеня і якщо це не виправити, дитина втратить нирку. Сербський лікар, який веде дитину, може провести потрібну операцію.», – розповідає мама дитини.

Операцію, щоб це виправити вже одного разу провели, але ефект нетривалий, тож зараз її потрібно проводити знову. 

«Всі кошти родини йдуть на памперси і на щомісячні ліки, щоб зняти запальний процес, на УЗД і обстеження. У сім’ї працює тільки чоловік, я ж постійно з донечкою проводимо в лікарнях. На жаль, весь сімейний бюджет вичерпано, ми звертаємося до небайдужості добрих людей і просимо допомогти на майбутню операцію, корекція рефлюса вартістю 1500 євро. Настюша хоче бути як всі дітки, гуляти на майданчику, ходити до садочку, але через постійні запалень їй доводиться проводити своє дитинство в лікарняних стінах», – розповідає мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанку  4149499121854036

Оформлена на маму Насті – Дахно Юлія Георгіївна