бюджет 2015

У Дрогобицькому районі 19 сільських рад допустили невиконання бюджетів першого кварталу, яке перевищує 15%, що, відповідно до ст.78 Бюджетного Кодексу України, вимагає скорочення обсягу бюджету

Про це на колегії райдержадміністрації інформував керівник фінансового управління Віталій Перхун, новину передає Корупція.інфо.

За його словами, не впоралися з наповненням бюджетів Медвежанська, Довжанська Гірська, Унятицька, Волощанська, Добрівлянська, Верхньогаївська, Нижньогаївська, Довжанська, Долішньолужецька, Верхньодорожівська, Залокотська, Літинська, Михайлевицька, Нагуєвицька, Рибницька, Рихтицька, Ролівська, Старокропивницька та Урізька сільські ради.

Також Перхун зазначив, що у першому кварталі до сільських бюджетів надійшло 3 555,9 тис. грн, що становить121% до запланованого.

А всього в першому кварталі до загального фонду місцевих бюджетів Дрогобицького району надійшло 6 640,1 тис. грн податків та платежів. Окрім цього, як і було заплановано, отримано 8 272,8 тис. грн дотації з Державного бюджету.