Дружина генпрокурора, представник президента у парламенті Ірина Луценко вважає, що її немає у санкційному списку Росії, бо вона є претендентом на чергового політв’язня Кремля.

Про це вона сказала, відповідаючи на відповідне питання «112 Україна».

«Я думаю, що представництво Луценків достойне в цьому списку. Ми обговорювали це питання на сімейній раді. Я думаю, що Путін мене заманює туди, показуючи, що ніби я не в списку. Я так розумію, що я там претендент на політичного в’язня», — усміхнулася Луценко.

Вона також додала, що буде «вести себе достойніше, ніж перший номер фракції „Батьківщина“ Надія Савченко, яка відголодувала, яка стала політичним в’язнем, а потім вирішила взірвати український парламент».

«Це жарт з моєї сторони. Я спеціально тролю ці списки, для того, щоб зрозуміти, що мета Росії інша. Її мета втягнути українців і українське внутрішнє середовище до обговорення не тих актуальних питань, які би українці повинні ставити перед собою», — сказала Луценко.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

За її словами, наразі актуальне питання для України — це незаконні вибори в ОРДЛО.

Варто нагадати, що Ірина Луценко доволі скандальна особистість української політики. Нардепка не одноразово "попадалась" на голослівних фразах, а подекуди, і образах в адресу інших народних обранців. Також, пані Луценко вміє дивувати своїм неповторним смаком і стилем, про що свідчать її захмарно дорогі луки у Верховній Раді.