Прості українці вимушено отримують друге громадянство, щоб заробити на життя, а ось нардепів і чиновників з декількома паспортами треба карати, передає Корупція.Інфо.

Про це заявив народний депутат від Блоку Петра Порошенка Олексій Гончаренко. На його думку, було б несправедливо зараз людей позбавляти можливості працювати в іншій країні за другим паспортом.


"Я проти того, щоб українців позбавляти громадянства за другий паспорт. Тому що багато хто одержував друге громадянство, щоб мати можливість вільно виїжджати за кордон і заробляти там на життя. Хоча наш закон передбачає автоматичне позбавлення українського громадянства за другий паспорт. Щоправда, людина повинна сама зізнатися в тому, що отримала іноземне громадянство. Або потрібно отримати докази цього. До речі, докази можуть надати і прикордонники, коли людина перетинає кордон за паспортом чужої країни", – пояснив Гончаренко.

У той же час він закликав суворо карати депутатів і чиновників за наявність інших паспортів.

"З чуток, в парламенті є десятки обранців, які мають в кишені другий, а то й третій паспорт. Але знову ж таки, все це потрібно доводити офіційно", – говорить Гончаренко.

Популярне"Додали в середньому по…": Хто з українців цього місяця отримає перераховану пенсію

Як повідомлялося рініше, народний депутат України VII скликання від фракції "Свобода" Ігор Мірошниченко заявив, що впевнений в необхідності позбавляти українського громадянства тих людей, які, проживаючи на тимчасово окупованих територіях, отримали інші паспорта.