Племінник королеви Єлизавети II Девід Армстронг-Джонс оголосив про намір розлучитися зі своєю дружиною Сереною, з якою він прожив 26 років. Це вже друге розлучення, яке було анонсоване в королівській родині за тиждень.

Про це повідомляє BBC News, у вівторок, 18 лютого.

Як зазначається, 58-річний син принцеси Маргарет випустив офіційну заяву про майбутнє розлучення в понеділок, 17 лютого. Подружжя попросили пресу поважати їх право на приватне життя. Пара одружилася 8 жовтня 1993 року, в шлюбі у них народилися дві дитини – Чарльз і Маргарет.

Відзначимо, що це вже друге оголошення про розлучення в сім’ї Єлизавети II за цей тиждень. Так, 11 лютого старший онук королеви Пітер Філіпс і його дружина Отем Келлі випустили офіційну заяву, в якій сказано, що майбутнє розставання буде “найкращим варіантом розвитку подій для двох дітей пари і дозволить їм зберегти дружні відносини”. Вони планують і далі удвох брати участь у вихованні дочок – дев’ятирічної Савани і семирічної Айли.

За словами подружжя, їхні родичі засмучені таким рішенням, але повністю підтримують їх у намірі займатися вихованням дітей спільно.

За інформацією BBC News, пара повідомила про рішення розлучитися королеві і іншим членам королівської сім’ї в минулому році.

Девід Армстронг-Джонс – 2-й граф Сноудон. Його мати – принцеса Маргарет, сестра королеви Єлизавети II. Девід займає 21-е місце в порядку спадкування британського престолу.

Пітер Філіпс – єдиний син дочки Єлизавети II, принцеси Анни, і її першого чоловіка, капітана Марка Філліпса. Він займає п’ятнадцяту сходинку в черзі успадкування престолу. Так як Філліпс – спадкоємець по жіночій лінії – у нього немає титулів, і він не виконує обов’язки члена королівської сім’ї. Йому пропонували титул графа після весілля, проте він відмовився.