Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА фіксують ряд порушеня на повторних виборах в Одесі. Наприклад, на двох виборчих дільницях відбувається видача бюлетенів виборцям одним членом комісії.

Про це повідомляє прес-служба мережі.

Члени ДВК просто покидають приміщення для голосування. Такі ситуації зафіксовані спостерігачами на дільниці №511148 (вул. Варненська, 3-А) та на дільниці №511105 (вул. Академіка Вільямса, 54-А).

На виборчій дільниці №511308 спостерігач зафіксував голосування поза межами виборчої дільниці: виборець проголосував за столом у членів ДВК.

Крім того, спостерігач ОПОРИ зафіксував два випадки фотографування виборцями бюлетенів у кабінках для голосування. Це відбулося на виборчій дільниці №511188 (вул. Лип Івана та Юрія, 14-А). Правоохоронець не встиг затримати порушників.

Також 14 листопада виявилася заблокована робота Одеської міської територіальної виборчої комісії. У зв’язку з захворюванням голови комісії на коронавірус у комісії було проведено заміну, але секретар комісії і колишній глава комісії забрали печатку, не передають документи новому главі і блокують заміну членів чотирьох дільничних комісій від “Опозиційної платформи – За життя” (ОПЗЖ).

Про це повідомляє прес-служба партії.

Кандидат в мери від ОПЗЖ Микола Скорик в коментарі журналістам наголосив, що ситуація, що склалася, спрямована на зрив виборчого процесу в місті.

“Новому голові комісії не дають прийняти присягу і приступити до своїх обов’язків. Попередній голова зник у невідомому напрямку. На жаль, поліція не проявляє завзяття в частині пошуку зниклих членів виборчої комісії. Ми всі розуміємо, що за блокуванням роботи міської ТВК, яка повинна працювати в режимі безперервного засідання до 00:00 неділі, стоїть команда нинішнього мера. Те ж саме відбувається в Приморській ТВК і ряді інших”, – сказав Микола Скорик.