dfg

Дружина міністра закордонних справ Павла Клімкіна Марина Михайленко розповіла, як українсько-російський конфлікт негативно вплинув на її стосунки з рідним батьком. Через це вона вже довгий час не спілкується з ним, проте відмовлятися від нього не збирається, передає Корупція.Інфо.

Нещодавно у ЗМІ спалахнув скандал: тестя глави українського дипломатичного відомства Юрія Михайленка в Росії нагородили медаллю «За повернення Криму». Його дочка – дружина Клімкіна Марина – прокоментувала інцидент.

Вона зазначила, що її родове дерево тісно пов’язане з окупованим РФ Кримом, де знаходяться могили її родичів. Каже, що анексія півострова стала її особистою трагедією і вона не має наміру прощати Росії таким вчинок. Далі Михайленко перейшла до пояснень щодо свого батька.

«Я не збираюся зрікатися свого батька, не дивлячись на те, що вже деякий час не спілкуюся з ним», – заявила вона, пояснивши, що з дитинства засуджувала павликів морозових.

«Російська агресія руйнує не тільки домівки, вона руйнує багаторічну дружбу та сім’ї, розводить по різні сторони барикад навіть найбільш близьких людей. Це є трагедією багатьох українських родин, і кожній з них цю біль доводиться переживати особисто. Мені ж публічно», – додала вона.

Появу ж новини про свого батька та скандалом навколо його нагородження дружина Клімкіна пояснила інформаційною війною, яка ведеться в тому числі й проти її чоловіка.