Народна депутатка Ірина Луценко розповіла в ефірі одного з українських телеканалів про "неймовірні успіхи ГПУ". Цифри, які озвучила дружина генпрокурора Юрія Луценка, обурили користувачів мережі.

Відповідне відео опубліковали на сторінці Центру Протидії Корупції в Facebook.

Так, Ірина Луценко в ефірі телеканалу "Прямий" розповіла про ефективність роботи ГПУ за часів головування Юрія Луценка. Серед іншого народна депутатка згадала про "повернення близько 60 тисяч квадратних метрів земель, надзвичайної величезної кількість гектарів лісу," а також майна, приміщень та державних підприємств. 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Сьогодні в прокуратурі – півтора мільйона справ, які підуть до суду,– додала також Ірина Луценко. 

На уточнююче запитання ведучого щодо того, про які саме півтора мільйона справ йдеться, Ірина Луценко відповіла, що "звичайних мільйона".

"Отака величезна кількість справ, які зареєстровані в єдиному реєстрі", – пояснила вона.

Користувачі у коментарях висловлювали обурення такими цифрами від дружини генпрокурора. 

Зокрема відео супроводжується таким дописом:

"Порошенко не прийняв заяву Луценка про відставку. Ймовірно, знаходиться під враженням феєричних заяв Ірини Луценко. Жінка III тисячоліття приголомшила всіх тим, що прокуратура розслідує півтора мільйона справ. ПІВТОРА МІЛЬЙОНИ! Чому не мільярди відразу??".

Додамо,політологи та експерти, налаштовані набагато скептичніше, щодо результатів роботи чоловіка Ірини Луценко в ГПУ.

За словами політичного експерта Андрія Вігірінського, обіцянки Луценка міг сприймати серйозно той, хто не знає всього механізму розслідування злочинів, як формується доказова база. І обіцянки Луценка – політичні гасла. Луценко не слідчий, його функції – адміністративні – організувати роботу.

Директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк зауважує: на посаді Луценко продовжує бути політиком. І розраховує на продовження політичної кар’єри. З посади генпрокурора він йтиме з гучною справою. Вочевидь, це буде вирок екс-президенту-втікачу Януковичу.

Що стосується професійних якостей Луценка, на переконання експертів, призначення політика без юридичної освіти було помилкою. До того ж, зазначає Вігірінський, Луценко уже не дотримався свого слова – не пішов посади через два роки, як обіцяв.