Скоро на телеканалі "Інтер" відбудеться прем'єра масштабного реаліті-шоу "Час будувати", в якому команда проекту буде будувати будинки тим, які потребують і дійсно гідні кращого життя сім'ї.

В ефірі каналу вже стартувала промо-кампанія унікального телепроекту. У першому ролику глядачі побачать відому телеведучу Оксану Марченко в абсолютно новому образі, передає Корупція.Інфо

Популярне: Мустафа Найєм повідомив, що відбувалося сьогодні вночі під Радою і розповів про дії правоохоронців

Завдання реаліті-шоу "Час будувати" – побудувати нові будинки сім'ям, які з тієї чи іншої причини опинилися в тяжкому становищі, але не опустили руки і навіть допомагають іншим. Ці люди заслужили, щоб і в їхньому житті сталося чудо. І творці нового телепроекту зроблять все можливе, щоб змінити життя героїв на краще.

"Головна мета промо-кампанії "Час будувати "- не тільки чітко донести до глядача інформацію про унікальність і масштаб цього проекту. Але і залучити максимальну глядацьку увагу до проекту, як не просто телевізійної події, але події, яка зможе в чомусь змінити життя в країні ", – говорить керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна.

"Наша промо-кампанія буде комплексною, у кожного її елемента – своя задача і свій посил", – розповідає промо-директор телеканалу "Інтер" Олексій Пасічник.