Натомість дружина прокурора у 2015 році володіла чималою нерухомістю та готівкою у розмірі 50 000 доларів, передає Корупція.Інфо

Популярне: Які величезні “очі”: дружина футболіста “Динамо” звела з розуму всіх прихильників величезним бюстом (ФОТО)

Відповідне рішення ухвалив сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради.

Сьогодні виконком міської ради надав 37-річному полковнику юстиції, військовому прокурору Військової прокуратури Західного регіону України Олегу Сенюку трикімнатну квартиру у Львові.

Згідно з проектом рішення, військовий прокурор отримає ордер на заселення у трикімнатну квартиру площею 93,3 кв. м на вулиці Інструментальній, що у Шевченківському районі Львова.

Олег Сенюк із 29 січня 2016 є черговиком за місцем служби у списку для першочергового надання житла (багатодітна сім’я).

Зауважимо, що у проекті рішення не вказано конкретного прізвища, проте встановили, що у Військовій прокуратурі Західного регіону є лиша одна особа, яка обіймає вказану у документі посаду військового прокурора. Нею і є Олег Сенюк.

Також у проекті рішення зазначено, що Олег Сенюк як полковник, має право на додаткову житлову площу.

Більше того, з документа виходить, що Олег Сенюк у черзі на квартиру був сьомим, адже "першочерговики № 1, 2, 3, 4, 5, 6 за складом сім’ї на вказану квартиру не претендують".

Згідно із декларацією Сенюка за 2015 рік, він володіє 20% квартири у Львові площею 62,5 кв. м, дачею у 15 кв. м у Львові, земельною ділянкою у 600 кв. м також у Львові.

Натомість його дружина, Віта Сенюк, задекларувала дачу, площею 221 кв. м, земельні ділянки на 1200 кв. м та 1000 кв. м у Київській області. Дочка військового прокурора має квартиру у Києві на 113 кв. м.

Зазначимо, Олега Сенюка призначили військовим прокурором Західного регіону України 24 березня 2015 року. На цій посаді у 2015 році він заробив 355 137 грн.

Також Сенюк отримує дохід від викладацької роботи у Військовому інституті Київського національного університету ім. Т. Шевченка та соцвиплати на дитину.

Більше того, Віта Сенюк тримає 50 000 доларів готівки. Також вона зареєструвала авто Honda CR-V 2008 року випуску, вартістю 213 360 грн.