Генпрокурор Юрій Луценко представив нового прокурора Одеської області. Ним став 30-річний Олег Жученко, який з грудня минулого року був першим заступником прокурора області, а після відставки Давида Сакварелідзе був виконуючим обов'язки.

Відзначимо, що на офіційному сайті прокуратури, новий керівник ще не значиться, а Жученко так і висить в розділі заступників. Відзначимо, що Олег Жученко – це син пропрацював більше 20 років в органах прокуратури колишнього прокурора Вінницької області Дем'яна Жученко, який помер восени 2003 року.

"Країна" знайшла в соцмережах дружину новоспеченого обласного прокурора. Нею виявилася Ольга Жученко. Як зазначено на її сторінці в Facebook, дівчина родом з Вінниці (як і сам Жученко) і вивчала психологію в Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова. Зараз разом з чоловіком вона живе в Одесі.

У Ольги дуже багато однотипних знімків, фото: Facebook.com

Судячи по сторінці, Ольга дуже любить фотографуватися. А точніше фотографувати саму себе. В її альбомах тільки автопортрети, так звані, Селфі.

Під фото Жученко багато компліментів від подруг типу "не перестаю тобою захоплюватися", "красуня", фото: Facebook

До речі, декларація про доходи за 2014 рік у пана Жученко мізерна. Офіційно він заробив 134,2 тисячі гривень (з яких зарплата склала 118 тисяч), його дружина додала в сімейний бюджет ще 6,8 тисячі гривень. Парі належить квартира площею 71 кв.м, земельна ділянка і автомобіль Mercedes E 320 (2004 року).