В рамках офіційного візиту президента України до Франції Олена Зеленська зустрілася з дружиною президента Франції Бріжит Макрон в Єлисейському палаці.  Про це повідомляє прес-служба українського президента.

Бережіть Макрон розповіла про структуру її офісу і хартії, яка визначає завдання та ініціативи, які курирує перша леді.  "Дружина президента Франції поділилася досвідом організації різних проектів, що проходять під патронатом першої леді. Основна увага зосереджена на освіті та охороні здоров'я, питаннях, пов'язаних з дітьми та підлітками", – йдеться в повідомленні.

У свою чергу, Олена Зеленська розповіла про свої плани щодо майбутніх проектів, над якими планує працювати в Україні.  Вона також запросила Бріжит Макрон відвідати нашу країну.  Близько 16:40 розпочалася зустріч Володимира Зеленського з президентом Франції Еммануелем Макрона.

На своїй сторінці в Instagram Олена Зеленська розповіла про те, як проходила зустріч: "Дуже рада супроводжувати чоловіка під час офіційних візитів до Франції та Німеччини. Наша перша зупинка – Париж. І моя перша зустріч з дружиною президента Франції Бріжит Макрон. Спасибі неймовірною першої леді  Франції за дружню бесіду, теплу атмосферу і поради, якими вона поділилася ", – написала в соцмережі Олена Зеленська, супроводивши слова подяки серією знімків.