Дружина екс-губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі Сандра Рулофс переконана, що влада Грузії і України готує його до екстрадиції в Тбілісі

Саме тому, на даний час влада двох країн нібито діє спільно.

“Я не сподіваюся на справедливий український суд, який повинен винести рішення про запобіжний захід моєму чоловіку. Можливо, приймуть рішення про домашній арешт, але все це робиться для того, щоб виграти час і дочекатися вироку по Міхеїлу в грузинському суді”, – заявила вона .

Також вона передбачає, що Міхеїла Саакашвілі можуть залишити в ізоляторі, а вже потім, згідно з планом, його екстрадують з Києва в Тбілісі.

За її словами, чинна влада України і Грузії, які узгодили план екстрадиції Міхеїла Саакашвілі, діють “примітивно, грубо, без оглядки на міжнародне співтовариство”.

У той же час в Грузії, в прискореному порядку розглядається справа про перевищення службових повноважень Міхеїла Саакашвілі на посаді президента країни.

Зокрема, указ президента про дострокове помилування чотирьох поліцейських, засуджених за вбивство співробітника “Банку Грузії” Сандро Гиргвліані.

Нагадаємо, вчора дружина Саакашвілі виступила на Майдані в Києві.

Вона подякувала людям, які прийшли підтримати її чоловіка. Люди зустрічали її аплодисментами та вигуками "Сандра!"

"Ми хочемо, щоб люди жили краще, ніж останні 4 роки. Порошенко багато обіцяв. Можливо, він хотів, але не зміг. Політика – це не бізнес, люди – це не товар", – сказала Сандра.

"Вони перетнули червону лінію", – додала вона.