"Дружина сказала, що я хворий на голову" – народні депутати України приголомшили українців розповідями про свої розваги (фото)

Політики на відпочинку полюбляють лоскотати собі нерви. Українські депутати полюбляють екстрим. Декому з них небезпечні розваги навіть допомогли знайти своє кохання, йдеться в сюжеті ТСН.19:30. Нардеп Шевченко каже, що не любить занадто багато екстриму. "Але на гірських лижах я люблю. На лижах падав багато разів, по 50 метрів котився кубарем", – зізнається він. Мосійчук зізнався, що любить підводне плавання. "Люблю займатися дайвінгом. Я опускався на велику глибину і пошкодив перепонку. Дружина сказала, що я хворий на голову", – каже він.

Юрій Павленко пригадав дитинство, як він їздив на дідовому мотоциклі та кілька разів губив по дорозі самого діда. Також нардеп розповів, як одного разу впав на спину з висоти другого поверху і друзі злякалися, що він забився на смерть. А іншим разом пробив ногу одразу трьома цвяхами. Балога вважає екстремальним видом спорту ранкову 10-кілометрову пробіжку. А Купрій зізнався, що завдяки нестандартному випробуванню познайомився з дружиною – вона його закликала стрибнути з "тарзанки" із мосту над Дніпром. "Я як підійшов, як глянув – там метрів 20. Мене прив'язали, як маятник. Як я летів, як я кричав, точно не як у кіно. Мене там укачало так, що я сказав: більше я стрибати не буду", – зізнався він. Сергій Мельничук розповів, що полюбляє їздити на автомобілях, а в юності ставив на два колеса "Запорожець". Фігурне водіння може продемонструвати і зараз – але не на власному автомобілі. А Тетерук заявив, що "наповнений екстримом по самі вуха", бо розбирав гранату, водив танк, перевертався у БМП і тікав від куль снайпера.

Екс-керівник Донеччини Тарута зізнався, що теж пережив небезпечні випадки під час війни. А раніше займався альпінізмом, однак припинив, коли пішов у бізнес і на спорт просто не вистачало часу. Час знаходить Палатний на те, аби покататися на водяних мотоциклах. Нардеп Маркевич має за плечима понад тисячу стрибків із парашутом. А Рибалка кілька разів на тиждень займається боксом і екстримом називає ті моменти, коли в опоненти потрапляє майстер спорту.