0c9dd76d568d28f83eb587583b5011cb1438672146

Михайло Запорожець – один із суддів Конституційного Суду України, а його дружина Ірина Запорожець – «заступник міністра юстиції ЛНР». Запорожця не люстрували у свій час, тому що Порошенку потрібен його голос як члена КСУ у прийнятті потрібних йому рішень.

Про це розповів нардеп Ігор Мосійчук, передає Корупція.Інфо з посиланням на "Преса України".

За словами нардепа, суддя Запорожець розпочав свою кар’єру як помічник комбайнера, проте вивчився на суддю і вже у 2010 році був суддею Апеляційного суду Луганська. В тому ж році його обрали до Конституційного суду України. Мосійчук стверджує, що з того часу Запорожець входив до списків найбагатших суддів України, укладених авторитетними виданнями.

«Значну роль у кар'єрному зростанні нашого антигероя відіграла його дружина – Ірина Запорожець. Раніше вона десятиліття обіймала посаду очільниці Головного управління юстиції Луганської області. Тобто була головним «рішалом» юридичного супроводу луганського бандформування «регіоналів» Єфрємова, Королевської та інших. Чомусь ані СБУ, ані Петро Порошенко, ані судді конституційного суду не звертають увагу на те, що дружина цього нелюстрованого екс-регіонала зараз є впливовою особою у бандформуванні «ЛНР», – розповів нардеп РПЛ.

Навесні 2014 року Ірина Запорожець увійшла до керівного складу самопроголошеної влади «ЛНР». Наразі вона працює так званим заступникомсамопроголошеного міністра юстиції «ЛНР». Мосійчук сумнівається, що Президенту України про це невідомо.

«Гадаю, що він навпаки використовує це для тримання Запорожця на гачку: за старі злочини, хабарі та обслуговування режиму Януковича, як і за дружину-ватницю, цинічний кондитер отримав одного з найлояльніших до себе суддів Конституційного Суду», – припускає Мосійчук і обіцяє підготувати депутатське подання в силові структури щодо звільнення Запорожця.  

Нагадаємо, у травні Мосійчук заявив, що затягування з очищенням суддівської гілки влади може призвести до того, що ліхтарі центральних вулиць міст України прикрасять люди в суддівських мантіях.