Цивільна дружина народного депутата від фракції "Народний фронт" Дмитра Тимчука, якого знайшли мертвим 19 червня, розповіла про останні дні життя чоловіка.

Показання, які дала жінка, вдалося дізнатися "Стране" від джерела в правоохоронних органах.

Так, за її словами, у фатальний день Тимчук не спав із 4 ранку. 

"Останнім часом він був пригнічений. Випивав. У день загибелі ходив по квартирі і крутив у руках пістолет, клацав. У нього давно були песимістичні настрої щодо ситуації, його місця і ролі в житті, в політиці. Говорив, що втомився, що життя втратило сенс і не розумів, що далі робити", – розповіло джерело.

Стало відомо, що цивільна дружина Тимчука була на кухні, коли почула хлопок. Далі вона зайшла і побачила, що чоловік лежить на підлозі з кульовим пораненням у голову.

Відзначається, що на вході в квартиру нардепа є камери. Слідча група встановила, що сторонніх осіб у квартирі не було.

Додамо, що правоохоронці, які розслідують загибель народного депутата Дмитра Тимчука, розповіли про нові показові обставини у справі. За їхніми даними, з квартири загиблого політика зникли деякі ювелірні вироби.

Розслідування за фактом смерті Дмитра Тимчука проводить поліція Києва."Під час проведення слідчих дій особа, близька до загиблого народного депутата, заявила про ймовірну відсутність декількох ювелірних виробів",– розповіли у поліції.

Відзначимо, що загиблий вчора депутат Дмитро Тимчук останнім часом нібито перебував у депресії. Про це повідомляють журналісти Telegram-каналу The Newsroom. Канал ведуть Тетяна Ніколаєнко і Оксана Денисова – експерти, що входять в топ-10 політичних журналістів України. В різний час вони працювали в "Українській правді" та "Інсайдері".

Отже, за уточненими на цю хвилину даними: 

1. Травмата Форт-17Р не було. Був нагородний бойовий Форт-17.

2. Депутат, за даними журналістів, не чистив зброю, а нібито грався нею, то вставляючи, то виймаючи магазин, пересмикував затвор, натискаючи на курок "вхолосту". За словами дружини, вона просила його не робити цього, покласти пістолет, але він не слухав. Далі вона говорить, що відвернулася, і тут пролунав постріл.

3. Версія про самогубство поки не виключена, оскільки депутат останнім часом перебував у депресії, про це знали дружина та сусіди. 

4. Проведено необхідні експертизи, в тому числі взяття змивів з рук цивільної дружини Тимчука на предмет наявності там порохових газів. 

5. За результатами експертиз, на вже відкрите провадження за ст 115 (умисне вбивство) очікує докваліфікація (або щодо самогубства, або про загибель в результаті необережного поводження зі зброєю).